Yaz İçin Parfüm Seçimi

0

Egzotik çiçekler

Romantik kokular genellikle leylak, menekşe ve zambak gibi yumuşak çiçek esanslarını içerir. Üstelik bu çiçeklerin hepsi yazın romantik esintilerini taşıdığı için kendini peri kızı gibi hissetmeni sağlayacak! Aşk hayatında da romantik bir hava estirmek istiyorsan, mutlaka egzotik çiçekleri seçmelisin.

Taze ve ferah

Yazın kendini yenilenmiş hissetmeye hazır mısın? Öyleyse, taze, temiz ve ferah bir his yarattığı için bergamut, portakal, limon ve mandalin başta olmak üzere turunçgillerden oluşan kokuları ve okyanus kokusu gibi tazelik ve serinlik veren kokuları tercih edebilirsin.

Çekici

Yaz boyunca kendini baştan çıkarıcı hissetmek istiyorsan, seçmen gereken kokular mutlaka oryantal aromalı olmalı. Özellikle gül, yasemin, gizemli misk kokuları ve odunsu kokular, senin gibi dikkatleri üzerinde toplamak isteyenler için ideal… Ayrıca vanilyalı, sandal ağaçlı kokulara da göz atmanda fayda var.

Kıpır kıpır hareketli

Yazın için kıpır kıpır ediyorsa ve enerjin hiç bitmesin istiyorsan, tarzına uygun koku bulman aslında zor değil. Odunsu, çiçeksi ve topraksı kokuların senin içindeki eğlenceli yanını ortaya çıkaracağını bilmen yeterli!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.