Ne Zaman Hamile Sütyeni Giymeye Başlamalıyım?

0

Hamile Sütyeni Kullanımı

Keşke sizin için belirlenmiş kurallar olsaydı, ancak hepimiz benzersiziz ve doğru sütyeni bulmak da farklı değil. Göğüslerinizin hiç değişmediğini veya ilk günden itibaren göğüslerinizin değiştiğini fark edebilirsiniz.

Göğüslerinizin büyümeye ve değişmeye başladığını fark ettiğiniz anda hamile sütyeni giymeye başlamak önemlidir – bu genellikle ilk üç aylık döneminizden hemen sonra olur.

Hamile sütyeniyle emzirme sütyeni arasındaki fark nedir?

İkisine de ihtiyacım var mı? Hamile sütyeni genellikle hamileyken giyilir ve göğüs dokunuza baskı yapmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bir emzirme sütyeni tipik olarak siz emzirirken giyilir ve bebeğin beslemesi için sütyenin ön tarafının aşağıya inmesini sağlayan emzirme klipsleri içerir. Ayrıca meme dokusuna herhangi bir baskı uygulamazlar ve tüm hamilelik ve  emzirme yolculuğunuz boyunca giymeye uygundurlar.

Doğum yapmış annelere, göğüslerinde bir değişiklik fark etmeye başlar başlamaz emzirme sütyeni giymeye teşvik ediyoruz. Doğru şekilde takmak ve doğru sütyen bedenini giydiğinizden emin olmak gerçekten önemlidir. Bu, Mastit riskini azaltacak ve daha mutlu bir emzirme deneyimi ile sonuçlanacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.