Modası Geçmeyen Kıyafetler

Her yeni sezonla birlikte vitrinler de değişim gösteriyor. Ama bazı parçalar var ki, aradan 10 yıl geçse de onların modası geçmek bilmiyor. İşte her kadının gardırobunda olması gereken, yıllara meydan okuyan kıyafetler…

1- Siyah boğazlı kazak: Yıllardır kış sezonunun vazgeçilmezi olan siyah boğazlı kazaklar, emin olun önümüzdeki 10 yıl boyunca da moda olacak. Size önerimiz, kaliteli siyah boğazlı bir kazağı bulduğunuz zaman kaçırmamanız.

2- Beyaz tişört: Yaz, kış, soğuk ya da sıcak dinlemeden her mevsim giyebileceğimiz beyaz tişörtler, hiç kuşkusuz en çok kullandığımız parçaların başında geliyor.Üstelik biraz aksesuar desteğiyle, tişörtün tüm havasını değiştirmek de elinizde.

3- Devetüyü rengi palto: Her duruma ayak uyduran devetüyü paltoları, dilerseniz gece elbisenizin üzerine, dilerseniz de jeanle giyebilirsiniz.

4- Siyah elbise: İşte bir klasik. Ne giyeceğinizi bilmiyor ya da son aylarda aldığınız fazla kilolardan şikayet ediyorsanız, gardırobunuzdaki siyah elbiseyi çıkarma vakti geldi demektir. Üstelik unutmayın her zaman en moda “o”!

5- Stilettolar :Özel gecelerin favorisi yüksek topuklu, bantlı ayakkabılar artık gündüzleri jeanlerle de giyilebiliyor. Dore, lame ya da siyah bantlı bir ayakkabı, modası geçmeyeceği için, sizi asla yarı yolda bırakmaz.

6- Siyah pantolon-ceket takımı: Siyah bir pantolon-ceket takımı, her kadının sahip olması gereken bir parçadır. Acil bir iş toplantısı ve tüm resmi etkinliklerde giyilebileceği gibi özel bir gecede de sizin kurtarıcınız olabilir. Size tavsiyemiz, klasik modelleri tercih edetmeniz olacaktır. Böylece, modası hiç geçmeyeceği için yıllarca rahatlıkla giyebilirsiniz.

7- Siyah pantolon: Gömlekle şık, tişörtle spor, ceketle resmi… Siyah pantolonu istediğiniz havaya sokmak size kalmış. Üstelik dar ya da bol, tüm kesimleri her sezon kullanılıyor.

8- Jean :İyi bir jean buldunuz mu alın, hatta aynısından iki tane alın ve sırayla giyin. Yıkandıkça rengi açılacak ve ikisi de farklı bir jean gibi olacaktır.

9- Beyaz gömlek: Jean üzerine giyilebileceği gibi, takımlarla da içine de tamamlayabileceğiniz beyaz gömleğin, çok şık ve seksi olduğunu da unutmayın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.