Mayo Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mayo yada bikini alırken ne kadar sağlıklı olduğuna özen gösterdik mi. Vitrinlerde birbirinden güzel mayo modelleri bulunmakta fakat markasız ve kalitesiz mayo ve bikiniler her üründe olduğu gibi yazlık ürünlerde de mevcut. Gelin mayo ve bikini alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğine bir de burada inceleyelim.

Büyük ihtimalle mayo alırken görünüşüne ve bedeninize uygun olup olmadığına bakarız. Peki, renk konusunda hiç düşündünüz mü cildinizin esmerleşeceğini. Mayo renginizle ten renginizin uyumu çok önemli. Buna mutlaka dikkat edin.

Alışverişe çıktığınızda kendinizi kaptırıp fazla yemek yememeye özen gösterin. Tabiî ki evden çıkmadan öncede çok fazla yemeyin. Unutmayın beden ölçünüz yemekle beraber bariz şekilde fark eder. Bu öneri elbise alırken de geçerlidir.

Mayo alırken mutlaka şu yeni moda olan çabuk kuruyan ve batmayan mayoları tercih edin. Unutmayın güneşlenirken mayonuz ile güneşleneceksiniz. Mayonun çabuk kuruması ayrıca mantar gibi cilt hastalıklarının önlenmesine de yardımcı olur.

Soyunma kabininde mayonuzu denerken mutlaka kollarınızı yukarı 90 derece ve kaldırın değişik hareketler yapın, oturup kalkın bu hareketleri yaparken rahatsızlık verecek bir mayo seçimi yaz tatilinizi rezil edebilir. İçinde rahat hissettiğiniz bir mayo seçimi yapın.

Eğer kilolu bir yapıya sahipseniz göğüslerinizi bastıran modelleri tercih etmeyin bu göğüslerinizi rahatsız edeceği gibi görüntü olarak ta sarkmış bir görüntü verebilir. Üçgen şekilli olan mayo modelleri de göğüslerinizi olduğundan iri gösterecektir. Bikini kullanacaksanız üst kısmın alt kısımdan daha koyu renkte olması göğüslerinizi gene küçük gösterecektir.

Vücut yapısı itibariyle zayıfsanız model üzerinde değil de desenler üzerine yapacağınız tercihler mantıklı olacaktır. Mayonuzun üzerindeki desenlerin nasıl olursa olsun iri iri olmaları iyi bir seçim olacaktır. Bu sizi biraz daha toplu gösterecektir.

Renk seçimine gelince açık renkteki mayo modelleri kilolu gösterdiği gibi koyu renge hakim olan mayo modelleri daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır.

Bikini kullanacak olan bayanlarda eğer ki vücudunuzda göğüs bölgeniz küçük kalçalarınız genişse bu sefer üst kısmı açık renk alt kısmı koyu renk seçmelisiniz. Bu göğüsleri biraz daha dolgun kalçaları ise daha ince gösterecektir.

Göbeğiniz varsa kesinlikler şekilli değil de düz olan mayoları tercih etmelisiniz. Kesinlikle üçgen kesimli mayo modellerinden uzak durmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku