En Etkili Selülit Tedavileri

Selülitlerden kurtulmak için ne yapmalı?
Hemen hemen tüm kadınların özellikle yaz aylarında korkulu rüyası olan selülitten nasıl kurtulacağınızı biliyor musunuz? Bu ayları selülitle savaşma ayları olarak ilan edebilirsiniz. Sizin için en etkili selülit tedavilerini araştırdık. Bu tedavilere uyarak anti selülit kremleri ve masaj teknikleriyle kalçanızı portakal görünümden uzaklaştırabilirsiniz.

Selülit tedavileri
Selülit tedavileri iki temel çözüme dayanıyor. Kan ve lenf dolaşımını düzene sokarak selülitlerden kurtulabilirsiniz. Sıvı toplanmasını kontrol altına alarak kalça altındaki sarkıklığı giderebilirsiniz.
Günümüzde en etkili selülit tedavileri arasında aromaterapik masaj ve mezoterapi tekniği gösteriliyor. Aromaterapik masaj, dokuların temizlenip sert ve sıkı bir hale gelmesini sağlıyor. Mezoterapi tekniği ise, cildin altına çok ince iğneler yardımıyla karbondioksit gazı verilerek yapılan karbossi terapi, deri altına enjekte edilen maddelerin yağ hücrelerini parçalamasıyla gerçekleştiriliyor.
Anti selülit kremleri ve sıkılaştırıcı etkisi olan kremleri de tedavi sırasında ve sonrasında uygulayabilirsiniz. Sadece kremler ve doğru masaj yöntemleriyle selülitsiz bir vücuda kavuşabilirsiniz. Anti selülit kremler hem deriye nüfuz eder hem de doğrudan yağ hücrelerini etkiler. Bu nedenle selülit kremlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kan dolaşımını düzenleyen ve rahatlatan bir yöntem olarak selülit masajlarına başvurabilirsiniz. Masaj teknikleri ödemin çözülmesine ve yağ dokusundaki hapis sıvıların hareket etmesini sağlar. Lenf dolaşımının canlanmasına yardımcı olan masajlar için kan dolaşımını destekleyerek daha gergin bir cilde sahip olmanızı sağlayacak ürünleri seçebilirsiniz. Ayrıca banyoda yapılan fırçalama yöntemi de selülitli bölgedeki kan dolaşımını hızlandırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku