Daha Zayıf Gözükmek İçin Öneriler

İşte ufak birkaç hileyle olduğunuzdan daha zayıf gözükmenizin yolları!

Bacaklar Uzun ve Zayıf!
İspanyol paça pantolonlar bacaklarınızı her zaman daha zayıf ve uzun gösterir. Ayrıca rahatlığınız açısından streç jeanler seçmeyi ihmal etmeyin!

İnce Bel!
Belinizle sıkıntınız varsa, belden kemerli ya da bağlamalı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Belden bağlamalı ve etekleri kloş olan bir elbise dikkati etek kısmına çekeceği için beliniz göze batmayacaktır. Üstelik olduğundan daha ince gözükeceksiniz!

Göğüs Bölgesi!
Göğüslerinizin büyüklüğünden rahatsızsanız balıkçı yaka, ya da bisiklet yaka tercih etmemelisiniz. V yaka göğüslerinizi her zaman daha küçük gösterecektir!

10 Kilo Atlayın!
Fazla kilolarınızı gizlemek için bol kıyafetler tercih ediyor olabilirsiniz, ama bu bir bakıma yanlış. Tam tersi, vücudunuza tam olan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Tercih ettiğiniz kıyafetlerin yanlarında siyah panelleri ve ya geometrik desenleri varsa 10 kilo daha zayıf görünmeniz oldukça muhtemel!

Belin Yanlarındaki Fazlalıklar!
Bir çok kadın gibi sizde belinizin yan bölgesindeki yağlanmadan şikayetçiyseniz; blazer ceketler imdadınıza yetişiyor! Kusursuz bir görüntü sağlamak bu ceketlerle oldukça mümkün, üstelik aynı zamanda da şık gözükeceksiniz!

Kalçayı Daha İnce Göstermek!
Kalçalarınızı daha ince göstermek istiyorsanız; klasik kesim, kalçadan hafif bollaşan pantolonları tercih etmelisiniz. Ayrıca; dikey çizgiler bacaklarınızı her zaman daha uzun ve ince gösterir bunu unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.